خانه سنجه تست خود کنترلی

تست خود کنترلی

تست روانشناسی ، کنترل خشم ، خود کنترلی
این یک تست روانشناسی استاندارد است. این آزمون در سال ۲۰۰۴ توسط پرفسور تانجنی و همکاران، تهیه شده و دارای ۳۶ ماده است.عده بسیار زیادی از مردم نمی توانند بر احساسات خود غلبه کنند و به همین دلیل تمام فرصت های زندگی خود را از دست میدهند. این امر نقش بسیار مهمی را در زندگی شغلی شما ایفا میکند.شما باید خودتان را در هر یک از ده موقعیت زیر تصور کنید و گزینه مناسب خودتان را پیدا کنید و علامت بزنید. بعد از دریافت نتیجه ،پی خواهید برد ، آیا شما از آن آدم هایی هستید که زیر فشارهای زندگی، به هم می ریزند و تسلیم می شوند یا اینکه با صبر و قدرت خود کنترلی واعتماد به نفس، در برابر مشکلات زندگی مقاومت می کنید و می ایستید.


 

1.فرض کنید کارفرمایتان از شما می خواهد به دفتر او بروید و هنگامی که شما را در دفترش می بیند، با لحن تندی با شما برخورد می کند. شما در این حالت، کدامیک از کارهای زیر را انجام می دهید؟
2.فرض کنید که یک هفته است وارد محل کار جدیدی شده اید اما هر چه تلاش می کنید، نمی توانید با هیچ کدام از همکاران جدیدتان دوست شوید. چه کار می کنید؟
3.فرض کنید چند ساعت روی یک پروژه وقت گذاشته اید اما کامپیوترتان دچار مشکلی می شود و تمام اطلاعاتی که روی سیستم ذخیره کرده بودید، از دست می رود. آن وقت شما …
4.فرض کنید که یک هفته برای پروژه تان زحمت کشیده اید و فقط چند ساعت دیگر تا موعد تحویل پروژه، وقت دارید اما هنوز قسمت هایی از کارتان مانده است که باید کامل شود. چه کار می کنید؟
5.فرض کنید کارفرمایتان شما را از سر کارتان اخراج می کند. چه کار می کنید؟
6.فرض کنید در ارتباط با صمیمی ترین دوست تان دچار شک و تردید شده اید. چه کار می کنید؟
7.فرض کنید رابطه تان با صمیمی ترین دوست تان به هم خورده است. آن وقت شما …
8.شب است و شما دارید در بزرگراه رانندگی می کنید که ناگهان اتومبیل تان دچار مشکل می شود و در تاریکی تنها می مانید. آن وقت شما ..
9.دارید درست رانندگی می کنید اما ماشین پشت سرتان دستش را گذاشته است روی بوق و می خواهد از شما سبقت بگیرد. چه کار می کنید؟
10.پلیس دارد به اشتباه شما را جریمه می کند در حالی که شما اطمینان دارید هیچ خلافی مرتکب نشده اید. چه کار می کنید؟

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط سردبیر سبک زندگی
بارگذاری بیشتر در تست روانشناسی

یک نظر

  1. ناشناس

    19ژانویه,2020 در 09:26

    ممنون

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.