خانه پیشنهاد اسپرتان ۷ توصیه که به آموزش خانگی والدین به کودکان کمک می کنند.

۷ توصیه که به آموزش خانگی والدین به کودکان کمک می کنند.

اموزش کودکان توسط والدین

آموزش کودکان توسط والدین در تمام خانواده ها وجود ندارد اما تمام والدین می توانند یک مربی خوب در منزل باشند. به عنوان یک مددکار قدیمی هم اکنون با یک نوجوان سر و کار دارم. خودم و پسرم. چیزهای زیادی در رابطه با آموزش یاد گرفته ام. در این مقاله از اسپرتان توصیه هایی را بیان خواهم کرد که تمام خانواده ها با استفاده از آن بتوانند به کودک خود در خانه آموزش دهند.

به حداقل رساندن عمل حفظ کردن

اولین گام در آموزش خانگی والدین به کودکان دانستن نحوه پیدا کردن پاسخ از دانستن پاسخ مهم تر است. کودکان باید یاد بگیرند چگونه در اینترنت به جستجو پرداخته، از راهنما استفاده کرده و یا تلفن را برداشته و سؤال خود را بپرسند.

تشویق اشتباهات

همیشه به پسرم می گویم تکالیف مدرسه را دوباره مرور کند و سپس اشتباهات او را بررسی می کنم. روش یادگیری صحیح این است. کودک خود را تشویق کنید تا چیزهای جدید را امتحان کند و بهترین کار خود را انجام دهد نه کامل ترین آن را.

به آن ها اجازه صحبت کردن بدهید.

یکی از مهارت های مهم زندگی توانایی شرکت کردن افراد در سنین مختلف در مکالمه هاست. به کودک اجازه دهید تا هنگام نوبت خود سخن بگوید. از دیگران کمک بخواهد و گروه تشکیل دهد.

اموزش کودکان توسط والدین

به آن ها در انجام تکالیف کمک کنید.

در آموزش خانگی والدین به کودکان بررسی کردن تکالیف کافی نیست گاهی کنار فرزند خود بنشیند و ببیند تکالیف خود را چگونه انجام می دهد، ریاضی حل می کند یا کتاب می خواند. در رابطه با چیزی که در حال یادگیری است و نحوه رسیدن به پاسخ بحث کنید.

🔶 بیشتر بخوانید: نقش ورزش در رشد کودکان

چیزهای محلی را یاد بگیرید.

بازدید از اماکن محلی باعث می شود کودک درک بهتری از مکان خود در دنیا و حوادث تاریخی که اتفاق می افتد داشته باشد. مکان های مورد علاقه خود را با او به اشتراک بگذارید یا مکانی جدید را با یکدیگر کشف کنید.

فکر کردن برای طولانی مدت

شکست در آزمون یا گرفتن نمره بد نباید باعث شکست تحصیلی کودک شما شود. شکست های خود را با او به اشتراک بگذارید. نقطه نظرات خود را بیان کنید. بهتر است کودک را به یادگیری در طول زندگی تشویق کنید.

بازی کردن آن ها را تماشا کنید.

نه تنها موقعیت های ورزشی را سازمان دهی کنید بلکه وقتی کودک با دوستانش بیرون می رود او را زیر نظر داشته باشید. آیا او می خندد و لبخند می زند؟ آیا او راحت به نظرمی رسد؟ ممکن است شما خود را در او ببینید اما اجازه دهید کودک خودش باشد.

گردآوری و تدوین  : واحد سبک زندگی اسپرتان

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط سردبیر سبک زندگی
بارگذاری بیشتر در پیشنهاد اسپرتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

آشنایی با نکات طبیعت گردی و کوهنوردی با کودکان

کودکان نیاز دارند که زمانی را در خارج از خانه در مکانی سالم، سرگرم کننده و فراتر از یک مکا…