خانه آموزش ۶ روش برای احیای زندگی جنسی

۶ روش برای احیای زندگی جنسی

0
0
13,509
زندگی جنسی ، عشق بازی

زندگی جنسی یک مادر شبیه یک اکسی مورون به نظر می رسد. آیا او زمان برای رمانتیک بودن، عوض کردن پوشک های کثیف، تکالیف مدرسه و فعالیت های کودکان دارد؟ اما یک زندگی جنسی کامل یکی از مهمترین روش هاست که مادران از طریق آن می توانند با عبور از صافی کارهای روزانه زندگی جنسی خود را احیا کنند. همچنین همانند چسبی باعث حفظ استحکام و شادی یک ازدواج می شود.

برای کمک کردن به زنده ماندن زندگی جنسی خود یک یا تمام این توصیه ها را امتحان کنید.

ساعت خود را ۳۰ دقیقه زودتر تنظیم کنید.

اکثر والدین که دارای کودک می باشند اواخر شب کاملاً خسته به رختخواب می روند. برای انجام هر گونه فعالیتی در این بین برای آن ها انرژی باقی نمانده است و افکار آن ها با آرزوی خواب پر شده است. اما با تنظیم ساعت نیم ساعت قبل از بیداری در روزهای معمولی می توانید زندگی جنسی خود را آغاز کنید.

برای وارد شدن به یک رابطه جنسی احساس رهایی خواهید داشت. مطمئن شوید در اتاق خواب خود را قفل کرده اید. همچنین ممکن است بخواهید قبل از رفتن به آغوش یکدیگر دندان هایتان را مسواک بزنید.

به روزهای آشنایی خود برگردید

پس از یک روز کاری طولانی مراقبت از بچه ها و انجام کارهای خانه داشتن رابطه جنسی حوصله می خواهد. طرفدار پر و پا قرص والدینی هستم که به طور منظم شب های عالی دارند. این شانس را به شما می دهد تا بدون هیچ مزاحمی با یکدیگر صحبت کنید. وقتی در اطراف کسی وجود نداشته باشد که مزاحم شما شود احساس آرامش و رهایی کرده و در سطحی متفاوت از زندگی روزمره خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.

از همه چیز مهمتر، گذراندن یک شب با یکدیگر باعث می شود به روزهای قدیم بروید_ نه خیلی دور_ وقتی به مرد خود به عنوان بهترین نگاه می کردید. برنامه ریزی برای یک بعدظهر می تواند به آتش عشق شما وقتی دوباره به خانه بازمی گردید اضافه کنید.

زندگی جنسی ، عشق بازی

لذت بردن از بعدازظهر

عشق ورزی در یک بعدازظهر ممکن است برای یک زوج خسته گزینه ای لذت بخش باشد در ۲ بعدازظهر نسبت به انتهای روز معمولاً انرژی بیشتری دارید. اگر بچه های شما در یک جلسه کتاب ، کلاس ژیمناستیک یا در حال چرت روزانه خود هستند، بعدازظهر یک شنبه می تواند برای گذراندن وقت در کنار هم شانسی برای شما باشد.

🔴همچنین بخوانید: ۶ راه برای رسیدن به آرامش در رابطه جنسی

یک سفر شبانه را به مکانی برنامه ریزی کنید

راه رفتن پشت سر بچه ها به آهستگی می تواند برای شما مفید باشد، یک تقویت کننده حیرت انگیز زندگی جنسی مادر می تواند سفر آخر هفته یا در طول شب در هتلی که نگران ایجاد سر و صدای زیاد در آن نیستید باشد. امیدوارم پدربزرگ، مادربزرگ در کنار شما زندگی کنند که بتوانند از نوزاد شما مراقبت کنند.

شما مجبور به مسافرت به مسافت های طولانی یا خرج پول زیاد نیستید. به هتلی بروید که با یک یا دو ساعت رانندگی به آن برسید. همچنین می توانید جایی را پیدا کنید که شامل بوفه صبحانه برای صبح روز بعد شما می باشد.

زندگی جنسی ، عشق بازی

یک روز از کار خود مرخصی بگیرید

می دانم روزهای مرخصی پر هزینه هستند، اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که بتوانید از کار خود مرخصی بگیرید آن ها را صرف مراقبت از بچه ها هنگام بیماری یا دیدن خانواده در طول تعطیلات می کنید.

این بار به گرفتن مرخصی همراه با فرد مهم زندگی خود و گذراندن صبح در کنار یکدیگر در رختخواب کنید. هرچند ممکن است گذراندن دوران تعطیلات برای شما پر هزینه باشد اما در ازدواج درمانی شانسی به شما خواهد داد.

رفتن به ماجراجویی

برای یک بار برای چیزی برنامه ریزی نکنید. تنها اتاق هتل است که می توانید برای مدت طولانی در آنجا بمانید. به جایی بروید که قبلاً هرگز نرفته اید. حتماً نباید یک مسافرت از طریق هواپیما باشد، به غیر از زادگاه خود مکان دیگری را انتخاب کنید. از وظیفه خود دست بکشید تا به شما کمک کند در کنار یکدیگر باشید.

🔴همچنین بخوانید: نکاتی که زوجین در رابطه جنسی باید بدانند

کاری که دوست دارید  را انجام دهید

به جای تحقیق در مورد رستوران ها، پیاده روی کنید و ببینید چه احساسی به شما می دهد. یک وعده غذایی خوشمزه بخورید، از مکان های هیجان انگیز لذت ببرید و با یکدیگر وقت بگذرانید. یک حس ماجراجویی هیجان شما را برانگیخته و به شما کمک می کند به اتاق هتل خود برگردید.

بگذارید جرقه عشق زده شود

یک ازدواج خوب تلاش می خواهد. وقتی جرقه عشق زده شد با امتحان هر یک از این ایده ها همه چیز را تازه نگاه دارید. حتی اگر نمی توانید آخر هفته این کارها را انجام دهید، در رابطه با انجام هر یک از این کارها گفتگو کنید. فقط فکر کردن در مورد انجام چیزهای مختلف ممکن است به زندگی شما در طول شب کمک کند.

گردآوری و تدوین : واحد آموزش اسپرتان

  • زندگی جنسی ، عشق بازی

    ۶ روش برای احیای زندگی جنسی

    زندگی جنسی یک مادر شبیه یک اکسی مورون به نظر می رسد. آیا او زمان برای رمانتیک بودن، عوض کر…
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط سردبیر آموزش
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

از لباس کوهنوردی و طبیعت گردی بیشتر بدانید

فرقی نمی کند بخواهید دو روز آخر هفته را صرف کوهنوردی کنید یا دو هفته در مسیرهای کوهنوردی، …