خانه آموزش چگونه رابطه جنسی را آغاز کنید

چگونه رابطه جنسی را آغاز کنید

0
1
2,840
سکس و رابطه جنسی

یکی از بزرگترین دروغ هایی که در مورد رابطه جنسی ( سکس ) می گوییم این است که” آن اتفاق می افتد”. این امر به دلیل نحوه نمایش سکس در فیلم است. در صورتی که در بیشتر مواقع این گونه نیست و برای برقراری یک رابطه جنسی و بیان آن با همسرتان به مشکلات فراوانی برخورد میکنید.

سکس و رابطه جنسی

به طور طبیعی نه تنها از طریق چیزی که می گوییم بلکه از طریق چیزی که در آموزش جنسی آن را یاد نگرفته ایم با مفهوم سکس آشنا شده ایم. اگرچه اکثر مدارس جامع مبتنی بر آموزش سکس به ندرت در مورد نحوه آغاز رابطه جنسی صحبت می کنند.

اما سکس لذت بخش” به طور اتفاقی انجام نمی شود.” بویژه برای افرادی که برای مدت طولانی در یک رابطه هستند، سؤال این است که کسی که رابطه جنسی را آغاز می کند می تواند به منبع تهمت ها، گناهان و تلخی ها تبدیل شود. با وجود تمام ابزار جنسی، روش درستی برای انجام آن وجود ندارد و اما اگر در رابطه ای هستید و در مورد نحوه آغاز سکس بحث می کنید، در این مطلب از اسپرتان توصیه هایی آمده است که به شما کمک می کند.

رابطه جنسی  زیبا نیست، آن را درک کنید.

یکی از دلایلی که آغاز سکس می تواند شرم آور یا زشت به نظر برسد این است که سکس می تواند زشت و شرم آور باشد. حتی اندکی برهنگی ممکن است باعث از بین رفتن گارد حمایتی شما شود، قرار دادن خود و آرزوهایتان در اختیار شخص دیگر یک ریسک است. احساس لذت و حس حمایت کامل خیلی دشوار است. بنابراین شما باید کمی روابط فانتزی را کنار بگذارید. راه آسانی برای انجام این کار وجود ندارد و تمرین ها به ما کمک خواهند کرد اما سعی کنید، آگاهانه عقاید خود را در این رابطه که همه چیز باید آرام و مطابق میل شما باشند را کنار بگذارید. اگر این کار را بکنید قطعاً لذت بیشتری خواهید برد.

سکس و رابطه جنسی

تمرین کردن سکس را کامل نمی کند، اما می تواند کمک کند.

این یکی از توصیه های آزاردهنده ای است که افراد می دهند، اما متأسفانه حقیقت دارد. یکی از روش ها برای احساس راحتی، ریسک کردن است. هرچند ممکن است گاهی اوقات پیشنهاد شما رد شود اما آن را به دفعات زیاد انجام دهید.

🔶 بیشتر بخوانید : ۶ روش برای احیای زندگی جنسی

این امر ممکن است به شما در فکر کردن به آغاز سکس نه به عنوان یک فرآیند مجزا بلکه به عنوان فرآیند یا سفری کامل کمک کند.هیچ چیز مؤثر نخواهد بود مگر اینکه آن را هر بار امتحان کرده باشید. خواه آن آموزش خواندن یا راندن یک دوچرخه باشد، اکثر ما قبل از انجام چیزی نیاز داریم آن را چند بار امتحان کنیم. آغاز کردن سکس همین گونه است.

راه خود را پیدا کنید

اگر تمام نشانه های سنتی هدف جنسی برای شما جالب به نظر برسند شاید به این دلیل باشد که آن ها واقعاً اهداف شما نیستند.( به طور مثال لباس سکسی، نوشته شهوت انگیز، شمع، موسیقی، لوازم تحریک کننده و غیره) شما باید راه خود برای آغاز سکس را پیدا کنید. شاید راه شما در آغوش گرفتن، گفتن جک یا صحبت نکردن باشد. نمونه هایی که برای ما به عنوان روش آغاز سکس ارائه شده اند متأسفانه محدود و مبتنی بر فرضیه هایی در مورد جنسیت، گرایش، نژاد، قومیت و دیگر موارد هستند. بنابراین انتظار می رود زنان منفعل تر بوده و سکس را آغاز نکنند. دانستن این موارد عمل کردن به روشی که در آن احساس راحتی و منحصر به فرد بودن می کنید را سخت می کند. مقاومت در برابر این فرضیه ها کاری سخت است، اما شما از پس آن بر می آید.

کنترل کردن و داشتن قدرت

برای برخی از افراد چیزی که در رابطه با آغاز سکس دشوار است کنترل موقعیت جنسی، اثبات خود و سرعت بخشیدن به آن می باشد که برای برخی از ما یک چالش است. در اینجا، همچنین فرضیه هایی در رابطه با جنسیت، تمایلات جنسی و قدرت می باشند.

اگر فکر می کنید بخشی از مشکل برای شما در رابطه با قدرت و کنترل است، ممکن است بخواهید فکر کردن در مورد حوزه زندگی خود جایی که به راحتی تحت کنترل قرار می گیرید را آغاز کنید.

چطور این قدرت را کنترل می کنید؟ در این مورد چه چیزی را دوست دارید؟ برای مثال شاید در سر کار در موقعیت کنترل و قدرت هستید، جایی که باید دیگر افراد را مدیریت کنید. چه چیزی باعث می شود با کنترل آن موقعیت احساس راحتی کنید؟ برای صحبت در مورد چیزی که می توانید به کار برید و وارد زندگی جنسی خود کنید روش هایی وجود دارد؟ صراحتاً منظورم این نیست که برای آغاز سکس باید با قدرت سر و کار داشته باشید، اما اگر برای سرعت بخشیدن به این راه خجالت می کشید، یادآوری این موضوع که می توانید آن کار را انجام دهید ممکن است مؤثر باشد. شما قبلاً این کار را در دیگر بخش های زندگی خود انجام داده اید.

✔ توصیه میکنیم بخوانید : از چهار مرحله چرخه رابطه جنسی بیشتر بدانید.

فقط آن را انجام بده

چیزی وجود دارد که باید کاملاً به طور مستقیم بیان شود. برای یک لحظه هر چیزی را که در مورد انجام سکس گفتید فراموش کنید و در مورد واکنشی که همسرتان ممکن است داشته باشد بیندیشید. زمانی را تصور کنید که می خواهید سکس را آغاز کنید و پاسخ این پرسش این است: به شریک خود چه می خواهید بگویید؟ اگر دنیا بر وفق مراد شما بود، برای آغاز سکس باید چه کار کنید؟ سپس، یک‌بار سعی کنید آن را بگویید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

قاطع باش، اگر دوست داری سکس داشته باشی، چه می شود اگر بگویی:” من می خواهم سکس داشته باشم، آیا شما نیز می خواهید؟” اگر برای شما صحبت کردن مؤثر نبود، شاید یادداشت بنویسید.تصویری بکشید. بخشی از مسئله برای برخی از افراد این است که ایده آغاز سکس خیلی سخت خواهد بود و فشار ایجاد می شود و آن به طور جدی و مهم احساس می شود و این موارد همیشه تحریک کننده هستند.( و حتی اگر تحریک کننده باشند ریسک پذیر خواهند بود و حتی ترسناک تر به نظر می رسند.) به خاطر داشته باشید که در موارد زیادی که فرد می گوید می خواهد با شما سکس داشته باشد تعریف از شماست. حتی اگر آن ها این حس را نداشته باشند، خوب به نظر می رسد، با فکر کردن در مورد آغاز سکس این امر به پایان نخواهد رسید و گرفتن پاسخ منفی ممکن است به اندازه ای که فکر می کنید بد نباشد.

این آزمون عشق را انجام دهید

توصیه آشکار دیگری که ممکن است بسیاری از ما آن را از دست بدهیم سؤال پرسیدن است. اگر در مورد روش صحیح آغاز سکس برای به دست آوردن نتیجه مطلوب نگران هستید، چیزی که همسر تان دوست دارد را پیدا کنید. در اینجا دو سؤال ساده وجود دارد که می توانید بنویسید و سپس شما و همسرتان به هر کدام از آن ها پاسخ دهید. سپس پاسخ هایتان را به اشتراک بگذارید.

وقتی می خواهم با شما سکس داشته باشم می خواهم بتوانم…………………………..

وقتی شما می خواهید با من سکس داشته باشید، تمام چیزی که باید انجام دهید……………………. است. به جز برخی مواقع شما نیاز دارید تا……………………………………..

بدون شرمندگی در مورد آن سخن بگویید.

اگر در موقعیتی پویا قرار دارید و همسرتان همیشه رابطه جنسی را آغاز می کند و شما در آن مورد احساس بدی دارید، صحبت کردن در مورد موقعیت ممکن نیست به شما کمک کند اما اگر روشی برای صحبت کردن در مورد آغاز سکس بدون معذرت خواهی، احساس گناه یا شرمندگی پیدا کردید، ممکن است مؤثر باشد. به‌ویژه، اگر قادر باشید تا چیزی را که در مورد آغاز رابطه جنسی به سختی پیدا کردید به اشتراک بگذارید، چرا احساس سردرگمی می کنید و اگر هر چیزی که فکر می کنید همسر تان برای تغییر موقعیت شما می تواند انجام دهد بیان کنید. بدین معنی نیست که همسر خود را مسئول یا مقصر بدانید. اما هر کاری می توانید انجام دهید تا از گیر افتادن در موقعیتی پویا و بد رهایی یابید. این کار به شما کمک خواهد کرد.

🔴همچنین بخوانید : اشتباهات در رابطه جنسی بین زوجین

انتظار معجزه نداشته باشید

گاهی اوقات افکار مهم هستند. در دنیای به سرعت در حال تغییر زندگی می کنیم. جایی که می توانیم چیزها را در طول شب تغییر دهیم. چیزهای کمی به سرعت تغییر می کنند و اگر دامنه ای از دیگر مسائل در رابطه شما با همسر تان وجود داشته باشد تغییر روابط جنسی سخت است؛ بنابراین سعی کنید با خود مهربان و بخشنده باشید در حالیکه در حال ایجاد تغییر هستید. همچنین در نظر بگیرید که افکار ممکن است کافی نبوده و هنوز مشکل وجود دارد.

بنابراین حتی اگر نمی خواهید رابطه جنسی داشته باشید، اگر به آن فکر می کنید ممکن است بخواهید آن را امتحان کرده و با شریک جنسی خود به اشتراک بگذارید. گاهی اوقات وقتی آماده اید تا سکس داشته باشید می توانید فقط در مورد آن صحبت کنید این امر باعث می شود سکس به طور مصنوعی به چند بخش تقسیم شود. اگر خیلی سرتان شلوغ بود، خسته بودید یا مزاحم داشتید و در مورد داشتن سکس فکر کردید، به اشتراک گذاشتن آن با شریک تان ممکن نیست به شما آسیبی وارد کند.

گردآوری و تدوین : واحد آموزش اسپرتان

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط سردبیر آموزش
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

از لباس کوهنوردی و طبیعت گردی بیشتر بدانید

فرقی نمی کند بخواهید دو روز آخر هفته را صرف کوهنوردی کنید یا دو هفته در مسیرهای کوهنوردی، …