خانه آموزش زوجین باید چه مقدار سکس ( رابطه جنسی ) داشته باشند؟

زوجین باید چه مقدار سکس ( رابطه جنسی ) داشته باشند؟

0
1
2,493
میزان دفعات رابطه جنسی ، سکس ، روابط جنسی در ماه

مقایسه کمیت و کیفیت به عنوان معیار رابطه جنسی ( سکس ) خوب. چرا انقدر درگیر اعداد هستیم؟ از لحظه تولد ما، رشد و سلامت کلی ما با دیگر افراد بر اساس اعداد مقایسه می شوند. در واقع، حتی قبل از متولد شدن این اتفاق می افتد: چه مدت شما حامله اید؟ هر چند وقت ضربه را احساس می کنید؟ وقتی ما متولد شویم هر کسی می خواهد بداند تا چه سطحی می توانیم بخوانیم؟ تا چه عددی می توانیم بشماریم، نمره SAT ما چند است، رقابت در حد طبیعی و بالاتر از سطح میانگین بی پایان است و بی نهایت خسته کننده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده، جای تعجب نیست که بسیاری از افراد وقتی وارد رابطه ای می شوند نگران هستند که آیا آن ها به اندازه کافی سکس دارند و زوجین به طور میانگین باید چه مقدار رابطه جنسی داشته باشند. در این مطلب از اسپرتان با ما همراه باشید .

چگونه داشتن اطلاعات کم در رابطه با روابط جنسی می تواند بد باشد

صدها پژوهش علمی وجود دارند که تعداد روابط جنسی را بررسی کرده اند (زیرا وقتی می گویند سکس، معمولاً منظورشان رابطه جنسی است و وقتی می گویند زوج منظورشان زوج های واقعی است.) همچنین نظرسنجی بازاری در رابطه با کاندوم، ژل لوبریکانت و لوازم جنسی وجود دارند که اصلاً علمی نیستند اما در رسانه ها تحت پوشش قرار گرفته اند.

مسئله این جاست که تقریباً مقایسه این پژوهش ها غیر ممکن است و وقتی شما آن ها را می خوانید با هیچ کدام از آن ها موافق نباشید.

🔶 بیشتر بخوانید : تعادل روانی در ارضاء غریزه جنسی

اطلاعات مهم  در مورد میزان روابط جنسی

میزان دفعات رابطه جنسی ، سکس ، روابط جنسی در ماه

با توجه به پژوهش های انجام شده زیادی در این زمینه، تعدادی که شما به آن دست می یابید به مکانی که نگاه کرده اید، کسی که از او پرسیده اید و نحوه ای که آن ها پرسیده شده اند بستگی دارد. در اینجا به برخی از آنان می پردازیم :

بیشترین درصد اطلاعات با پرسش از نمونه نماینده افراد بومی آمریکا در سنین بین ۱۸ تا بالای ۷۰ سال به صورت انفرادی، از تکرار فعالیت های جنسی به دست آمده است. برحسب روابط واژینال ۲۸% آنان یکباردر  ماه ، ۱۶% آنان را ۲_۳ بار در ماه گزارش کردند، ۱۵% آنان را به تعداد دوبار در هفته ماه و ۴% بیش از ۴ بار در هفته گزارش داده اند. این تعداد شامل افرادی که در یک رابطه متعهد شده اند.

در بازبینی بیش از ۸۶ پژوهش دیگر در رابطه با گزارشات توالی روابط واژینال زنان، زنان اروپایی و ایالت متحده بین سنین ۲۶ تا ۳۵ بین ۸ تا ۱۲ بار در ماه، داشتن سکس را گزارش کرده اند.

در یکی از بزرگ ترین پژوهش های آمریکایی، اکثر مردان و زنان که با یکدیگر زندگی می کردند اما ازدواج نکرده بودند ۸ تا ۱۲ بار سکس در ماه را گزارش داده اند و اکثر افراد ازدواج کرده تعداد دفعات سکس کمی را در ماه گزارش کرده اند.

یک کتاب پژوهش های انجام شده روی زنان و مردان مورد بررسی قرار گرفته در رابطه با توالی روابط زناشویی را از ۱۹۳۸،۱۹۷۰ و ۲۰۰۳ را مقایسه کرده اند، در حقیقت تفاوت کمی بین دهه ها وجود داشت و بررسی زنان و مردان از ۲۰ تا ۴۵ سالگی را بین ۸ و ۶٫۸ بار در ماه گزارش داد.

محققان اشاره کردند که در این اعداد مشکلات زیادی از جمله نبود هماهنگی در پاسخ آن ها به پرسش در رابطه با معنای سکس و مشکلات با نحوه جمع آوری اطلاعات وجود داشت.

🔴 هچنین بخوانید : ۶ راه برای رسیدن به آرامش در رابطه جنسی

کمیت یا کیفیت یک رابطه جنسی زوجین

میزان دفعات رابطه جنسی ، سکس ، روابط جنسی در ماه

پرسشی که پژوهش ها هرگز نپرسیده اند این است که، آیا کمیت معیار مفیدی برای فعالیت های جنسی است؟

چه مقدار کافی نیست؟ یک بار کمتر از چیزی که شما می خواهید؟ چه مقدار روابط جنسی زیاد است؟ یک بار بیشتر از آنچه مورد نظر شماست؟

آیا تصور می کنیم عقیده ما در رابطه با تعداد مطلوب روابط جنسی در طول زندگی ثابت است؟ در حقیقت، مقدار روابط جنسی که داریم به‌وسیله چیزهای زیادی تعیین می شود: احساسات ما، روابط ما، دسترسی به یار، سلامت ما و مقدار لذتی که در یک رابطه داریم. تنها معیار عملی برای تعیین این که شما و یارتان سکس کافی دارید، نحوه احساس هر دوی شما در رابطه با آن است.

مشکل دیگر در استفاده از کمیت به عنوان یک معیار این است که چگونه می تواند شما را در مسیری اشتباه برای رسیدن به یک هدف هدایت کند. آیا واقعاً هدف شما داشتن دو بار رابطه جنسی در هفته، ماه یا سال است؟ یا هدف شما داشتن نوع متفاوتی از رابطه جنسی است که بیشتر از آن لذت می برید یا رابطه جنسی که باعث می شود احساس مختلفی داشته باشید. اگر سعی دارید چیزی داشته باشید که برای شما رضایت بخش نیست، آیا نمی خواهید آن را بهتر کنید.

صحبت های پایانی در رابطه با روابط جنسی

میزان دفعات رابطه جنسی ، سکس ، روابط جنسی در ماه

پس این موضوع کجا شما را رها می کند؟ اگر از یک محقق بپرسید به طور میانگین زوج ها هر چند وقت باید روابط جنسی داشته باشند، در بهترین حالت آن ها حدسی را به شما ارائه خواهند داد. اگر از یک متخصص روابط جنسی همین سؤال را بپرسید، آن ها به شما در رابطه با چیزهایی که در مطب خود می بینند سخن خواهند گفت؛ اما این یک نمونه کوچک و تکان دهنده خواهد بود. همچنین متأسفانه، اگر از دوستان خود بپرسید، ممکن است به خاطر ترس از اینکه مورد قضاوت قرار بگیرند، با شما صادق نخواهند بود.

اگر شما هنوز می خواهید بدانید دیگران هر چند وقت روابط جنسی دارند بهتر است فکر کنید چرا می خواهید بدانید؟ آیا فکر می کنید با دانستن اعداد به چه چیزی دست خواهید یافت؟ و اگر می توانید، سعی کنید با تمام این پاسخ های درست راضی شوید: برخی از زوج ها از شما بیشتر و برخی کمتر سکس دارند و اگر می خواهید زندگی جنسی خود را بهبود بخشید، آمارها آخرین چیزی هستند که به شما کمک می کنند. بهتر است مقاله ” نکاتی که زوجین در رابطه جنسی باید بدانند ” را نیز مطالعه نمایید

گردآوری و تدوین : واحد آموزش اسپرتان

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط سردبیر آموزش
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

از لباس کوهنوردی و طبیعت گردی بیشتر بدانید

فرقی نمی کند بخواهید دو روز آخر هفته را صرف کوهنوردی کنید یا دو هفته در مسیرهای کوهنوردی، …