خانه ورزش ها آفرود نفرات برتر رقابت های آفرود قهرمانی کشور در همدان شناخته شدند

نفرات برتر رقابت های آفرود قهرمانی کشور در همدان شناخته شدند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
117
آفرود ، خودروهای آفرود ، اسپرتان

نفرات برتر دومین دوره پیکارهای خودروهای آفرود قهرمانی کشور با برگزاری یک دوره مسابقه به میزبانی پیست ورزشگاه شهید مفتح شهر همدان شناخته شدند.

به گزارش اسپرتان، دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی همدان در این باره گفت: دومین دوره پیکارهای خودروهای آفرود قهرمانی کشور با رقابت ۱۱۰ آفرودسوار از استان های مختلف کشور به مدت یک روز در همدان برگزار شد.

قاسم ربیعیان جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در این رقابت ها و در کلاس یک فرشاد ابراهیمی از قزوین قهرمان شد، مهدی مددی از خراسان رضوی در جای دوم ایستاد و مسعود مرادی دیگر راننده قزوینی در جای سوم ایستاد.
وی بیان کرد:

در کلاس ۲ نیز حسین کوهکن از سیستان و بلوچستان عنوان قهرمانی را کسب کرد، مسعود نصیری از مازندران دوم شد و سید سهیل گلستان از گلستان بر سکوی سوم قرار گرفت.

در کلاس ۳ این پیکارها سعید دهقان از گلستان اول شد، حسن بلوچیان از تهران عنوان دوم را کسب کرد و سیدعلیرضا پورشهید از فارس در جایگاه سوم ایستاد

در کلاس ۴ نیز سمیع الدین شجاعی مهر از همدان مقام قهرمانی را به دست آورد، پرویز شه بخش از سیستان و بلوچستان عنوان دوم را کسب کرد و قاسم وکیلی از قزوین سوم شد.

دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی همدان یادآور شد: در کلاس بانوان الهه کریمی از همدان قهرمان شد، زاهده اسکندرلو از گلستان در جای دوم ایستاد و ثنا نقش بندیان از کردستان سکوی سوم را به دست آورد.
همدان یکی از استان های مهم در برگزاری مسابقه های اتومبیلرانی آفرود است و پیست آفرود شهر همدان در پنج کیلومتری محور همدان به ملایر واقع شده است.

گردآوری : واحد خبر اسپرتان

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سردبیر خبر
بارگذاری بیشتر در آفرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

آغاز مرحله دوم رأی گیری برای انتخاب برترین ورزشکار سال ۲۰۱۷

به گزارش اسپرتان و به نقل ازفدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران از امرو…