شروع یک آغاز

2
2
219
سبک زندگی

سلام به دوستانی که قراره در آینده تجربیات من رو بخونن. شاید این اولین مطلبی هست که به طور جدی برای  عموم به اشتراک میذارم . چند وقتی هست که به فکر یه سبک زندگی سالم در تمامی جوانب از فیزیک بدن و اندام گرفته ، خورد و خوراک  تا روح و روان و از طرفی روابط اجتماعی و ارتباط با دیگران و خیلی چیزهای دیگه ، که در آینده یکی یکی شون رو براتون تعریف میکنم .

از اونجایی که شخصیت یادگیرنده ای دارم و همیشه در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های مختلف م  اینبار چالش جدیدی که برای خودم درست کردم ، ایجاد یه سبک زندگیه و میخوام با آزمون و تجربه کردن  به سبک زندگی  خودم برسم که در نهایت برام راضی کننده و از استانداردهای لازم هم برخوردار باشه.

حالا که شروع کردم ( البته هنوز اول راهم ) تصمیم دارم اتفاقات و تجربیاتی که توی این راه برام میفته رو با شما به اشتراک بذارم، برای همین دنبال فضایی بودم که بتونم این تصمیم رو عملی کنم که با سایت اسپرتان آشنا شدم و تونستم اونها رو متقاعد کنم و پس از پذیرش ، بخشی رو در وبلاگ به من اختصاص دادن بنام ” وضعیت نامه ” که البته نامش هم خودم انتخاب کردم .

در کل ، توی وضعیت نامه تجربیاتم رو در راه انتخاب سبک زندگی به اشتراک میذارم و خوشحال میشم شما هم اگر نظری یا تجربیاتی دارید در بخش دیدگاه  قرار بدید تا شاید کمکی به همه اون کسایی که این مطالب رو می خونن کرده باشیم، و در نهایت به سبک زندگی مناسبی برسیم .

حالا نمیگم یک سبک زندگی مشترک ( قصد ادامه تحصیل دارم )  ، چون هر کسی با دیگری فرق میکنه پس سبک زندگی اون هم میتونه متفاوت باشه ، ولی شاید هر کسی بخشی از این مطالب رو تونست به قول بچه های بالا ” بومی سازیش” کنه و سبک زندگی خودش رو داشته باشه . در هر حال همه جورش خوبه (:

حالا من از کجا شروع کردم و چی شد که تصمیم گرفتم که سبک زندگی داشته باشم رو می تونید از مطب بعدی بخونید و ببینید

“قصه از کجا شروع شد”

این نکته رو هم بگم تمامی این مطالب نتیجه تجربیات من هست و شاید اتفاقاتی که برای من می افته برای دیگر ی رخ نده ولی بد ندیدم که به اشتراک بزارم تا شاید به درد دیگران بخوره  .

پس تا بعد . خوش باشید (:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط اسپر داکی
بارگذاری بیشتر در پیشنهاد اسپرتان

2 نظرات

 1. ساسان

  17مارس,2018 در 17:24

  بقول بچه ها بزن بریم .ما هم پشتت میایم.

  پاسخ

  • اسپر داکی

   18مارس,2018 در 15:30

   سپاس از شما

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

ده راه کار برای داشتن سلامت ذهن و کاهش استرس

این توصیه ها را امتحان کنید تا تعادل سلامت ذهن خود را حفظ کرده و یا دوباره آن را به دست آو…