خانه آموزش اشتباهات در رابطه جنسی بین زوجین

اشتباهات در رابطه جنسی بین زوجین

رابطه جنسی بین زوجین

در رابطه جنسی بین زوجین معمولا اشتباهاتی هست که به مرور زمان باعث سردی در روابط آنان میگردد و این امر خود باعث بروز مشکلات بزرگتری مانند دوری زوجین از هم و خیانت میگردد در این مطلب از اسپرتان قصد داریم به برخی از اشتباهات در روابط جنسی مرد و زن اشاره ای کنیم .

احساسات خود را همیشه ابراز کنید :

نباید فقط زمانی به همسرتان دست بزنید که می خواهید رابطه جنسی داشته باشید. اگر برای ابراز احساس به همسرتان به خودتان زحمت ندهید، همسرتان خیلی زود رابطه جنسی با شما را کنار خواهد گذاشت. چون دیگر برای او آشکار خواهد شد که شما او را فقط به خاطر رابطه جنسی می خواهید نه چیز دیگر.احساس چیزی است که باید همیشه و در همه اوقات بین شما رد و بدل شود نه فقط حین رابطه .

تکرار در روش رابطه جنسی :

اگر همیشه به یک طریق رابطه دارید ، همان کارهای همیشگی و پیشنوازی های همیشگی را داشته باشید، این هم برای همسرتان خسته کننده خواهد شد.
تنوع دادن به رفتارهایتان حین رابطه جنسی بین زوجین و اضافه کردن عنصر هیجان به زندگی جنسیتان، آتش آن را همیشه شعله ور نگه می دارد. نباید به همسرتان بگویید که چون در یک رابطه متعهدانه هستید، از او انتظار دارید که با شمارابطه جنسی داشته باشد. اینکار مسلماً تحریک او را متوقف می کند. چون رابطه جنسی نباید به شکل یک اجبار و وظیفه درآید.

🔶 بیشتر بخوانید :اشتباهات رایج آقایان در رابطه جنسی با همسرشان

از اجبار اجتناب کنید :

رابطه جنسی بین زوجین تجربه ای است که باید با رضایت دو طرف انجام شود. اگر بخواهید همسرتان را مجبور  کنید، وقتی که به هیچ وجه تمایلی به آن ندارد، مطمئن باشید که دیگر هیچ تمایلی به رابطه  با شما پیدا نخواهد کرد. اگر همسرتان خسته است یا حال و حوصله ندارد، به هیچ وجه نباید او را مجبور به اینکار کنید.

برای رابطه خود وقت بگذارید:

یک مسئله دیگر که میل جنسی همسرتان را به کلی کور می کند، این است که بدون هیچ مقدمه سازی و پیش نوازی یک راست به سراغ بخشی از رابطه بروید که بیشتر از همه به آن علاقه دارید. صادقانه باید بگویم که اینکار یکی از مهمترین رفتارهایی است که همسرتان را از رابطه با شما بیزار می کند.

در اسپرتان در خصوص اشتباهات رایج در روابط جنسی بین زوجین بیشتر خواهید خواند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سردبیر آموزش
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

چگونه در برابر حشرات از خود محافظت کنیم

نیش زنبور حشرات مانند زنبور عسل، زنبور وحشی، شپش زرد و زنبور سرخ می‌توانند نیش دردناکی از …