خانه آموزش حس ناب زندگی با برقراری یک رابطه جنسی موفق

حس ناب زندگی با برقراری یک رابطه جنسی موفق

رابطه جنسی ، مسایل جنسی، اسپرتان

مسایل زناشویی هنگامی که به درستی آموزش داده شود، می تواند زندگی مردم و جامعه را به طور کلی تغییر دهد. در حقیقت آموزش جنسی باکیفیت به وسیله مربیان آموزش دیده، گستره وسیعی از موضوعات است که شامل شناخت روابط، هویت جنسی، تصویر بدنی، تصمیم گیری، کنترل زایمان و عفونت های منتقله از راه جنسی می شود. هنگامی که افراد آموزش جنسی صحیحی را دریافت می کنند، ارزش و اعتقادات خود را درباره رابطه جنسی و روابطشان در نظر می گیرند و در عین حال مهارت هایی را برای هدایت و مدیریت سلامت جنسی شان به دست می آورند.با ما در این مطلب از اسپرتان همراه باشید !

به طور معمول در همه افراد جامعه رفاه جنسی با سلامت روحی، جسمی و عاطفی روبرو می شود. برقراری ارتباط صمیمانه با شریک زندگی و حفظ یک شیوه زندگی سالم می تواند کمک کند که در زمان های سخت بتوان فضای رابطه زناشویی را گرم نگه داشت.

🔶 بیشتر بخوانید :۶ راه برای رسیدن به آرامش در رابطه جنسی

به نظر شما یک رابطه جنسی موفق نیازمند رعایت چه فاکتور هایی است؟

برای داشتن یک رابطه جنسی خوب وقت بگذارید

شما و شریک زندگیتان می توانید شانس موفقیت خود را با پیدا کردن یک مکان آرام و راحت برای داشتن یک رابطه جنسی موفق بهبود بخشید. همچنین، درک کنید که تغییرات فیزیکی بدن شما به این معنی است که شما نیاز به زمان بیشتری برای برانگیختن و رسیدن به ارگاسم دارید. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنید، وقت بیشتری را صرف داشتن رابطه جنسی می کنید، رفع این نیاز به روال عاشقانه شما کمک می کند تا درب های یک رابطه را به نوع جدیدی از تجربه جنسی باز کند.

تکنیک های لمس کردن را بیاموزید

تمرین لمس کردن و استفاده از تکنیک های تمرکز حواس در هنگام برقراری رابطه جنسی که بسیاری از متخصصین جنسی آن را پیشنهاد می کنند، می تواند به شما کمک کند تا احساسات لطیفی را در میان شما و همسرتان به وجود آورد. بسیاری از کتاب های خودآموز و فیلم های آموزشی مسایل زناشویی، انواع این تمرینات را ارائه می دهند. همچنین بهتر است از شریک زندگی خود بخواهید که شیوه ای که او دوست دارد را برایتان بازگو کند تا احساس آرامش بیشتری را در این زمان به او انتقال دهید.

استفاده از روان کننده

از روان کننده استفاده کنید. اغلب، خشکی واژن که در برخی از بانوان مشاهده می شود می تواند به راحتی با مایعات و ژل روان کننده اصلاح شود. استفاده از این محصولات به صورت آزادانه برای جلوگیری از دردناک بودن یک رابطه جنسی مزیت های بسیاری را در بر دارد، چرا که در صورت وجود این مشکل در روابط، تنش روانی دو طرف افزایش خواهد یافت.

شناسایی نقطه  G

نقطه G یک بافت اسفنجی بسیار حساس است که در داخل سقف واژن و قسمت ورودی آن قرار دارد. در واقع تحریک مناسب نقطه G می تواند ارگاسم شدید ایجاد کند. با توجه به موقعیت دشوار برای رسیدن به نقطه G و اینکه بیشترین تحریک با دست ایجاد می شود، به طور معمول برای اکثر زنان در هنگام مقاربت واژینال فعال نیست و شریک جنسی او با شناسایی و تحریک آن می تواند لذت زیادی را نصیب همسر خود کند.

🔶 بیشتر بخوانید :اشتباهات در رابطه جنسی بین زوجین

از اجرای موقعیت های مختلف رابطه جنسی لذت ببرید

ایجاد یک مجموعه از موقعیت های مختلف جنسی نه تنها باعث علاقه به عشق ورزیدن می شود، بلکه حتی می تواند به غلبه بر مشکلات نیز کمک کند. به عنوان مثال، افزایش تحریک نقطه G زمانی می تواند برای برخی از بانوان رخ دهد که یک مرد ابتدا شریک خود را از ناحیه پشت بدن او تحریک می کند و سپس وی را به ارگاسم می رساند.

گردآوری و تدوین : واحد آموزش اسپرتان

  • رابطه جنسی ، مسایل جنسی، اسپرتان

    حس ناب زندگی با برقراری یک رابطه جنسی موفق

    مسایل زناشویی هنگامی که به درستی آموزش داده شود، می تواند زندگی مردم و جامعه را به طور کلی…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده سردبیر آموزش
بارگذاری بیشتر در آموزش

بررسی کنید

چک لیست تجهیزات و لوازم کوهنوردی که بایدهمراه داشته باشید

در مدت زمانی که به کوهپیمایی یا طبیعت گردی می روید نباید بیش از نیاز خود تجهیزات و لوازم ک…