خانه پیشنهاد اسپرتان اندر حکایت استفاده از کمربند لاغری

اندر حکایت استفاده از کمربند لاغری

1
0
1,989
کمربند لاغری

سلام  دوستان و همراهان

تقریبا توی این چند وقتی که از این کمربند لاغری( ارتعاشی ) یا همون بلرزون خودمون استفاده می کنم ، لازم دیدم چند نکته رو براتون بنویسم .

اول اینکه پس از هر بار استفاده تا ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بعدش هم احساس می کنید که عضلاتتون دارن هنوز می لرزن و منقبص میشن که البته اینطور که میگن این از نکات مثبت این نوع کمربند لاغری هست . خب راستش رو بخواید برای من حس خوبی نیست مخصوصا اگر شب ها از این دستگاه استفاده کنم و نزدیک خواب ، معمولا خواب خوبی رو نخواهم داشت ، که البته شما مجبور نیستید شبها استفاده کنید ( یه تجربه )

دوم اینکه وقتی روی شکم استفاده میکنید تقریبا تا نیم ساعت بعدش احساس دلشوره دارم که این هم میگن نکته مثبته ، که نمیدونم این چطوری یه نکته مثبته . ( یه تجربه)

ولی تجربه سوم که خیلی برام سخت گذشت و خیلی هم مهمه و حتما این نکته رو رعایت کنید تا آسیب جدی در حد شکستگی و کوفتگی نداشته باشید .

داستان از اینجا شروع شد :

همونطور که میدونید من معمولا شبها از کمربند لاغری استفاده میکنم و اغلب هم پای تلویزیون و پای فیلم . چند شب پیش ، شب جمعه یکی از دوستانم فیلمی رو بهم داده بود که ببینم و خیلی ازش تعریف میکرد . خلاصه کلام اینکه از اون فیلم هایی که هیجان و ترس و اکشن و با هم قاطی کرده باشن . انگار داری فیلم اره ، تپه های چشم دارد و کیل بیل و مکانیک رو با هم قاطی کرده باشی . منم که عاشق فیلم های ترسناک و هیجانی ، اون هم توی تاریکی  مثل سینما …

تقریبا ساعت ۱۱:۳۰ بود و خانواده هم در حال عزیمت به رختخواب که گفتم پس بهتره از تلویزیون به جای کامپیوتر استفاده کنم ، هیجانش بیشتره ( اشتباه اول )

به محض شروع فیلم ، دیدم بابام اومد نشست کنار مبلی که من روش دراز کشیدم بودم . اومدم بشینم ، بابام گفت : راحت باش ، خوابم نمی بره اومدم بشینم تا چشمام سنگین بشه برم بگیرم بخوابم “

در صورتی که بابام خبر نداشت که این فیلم نه تنها چشم رو سنگین نمیکنه بلکه خواب رو هم از سرت می پرونه . اومدم بهش بگم ، یکدفه شیطنتم گل کرد و هیچی نگفتم ( اینم اشتباه دوم )

بابام پرسید: چه فیلمی هست ؟!

گفتم : از این هیجانی هاست .

گفت : عالیه .

منم یه لبخند شیطانی روی لبم نقش بست و گفتم : بله عالیه .

فیلم که شروع شد منم کمربند لاغری بلرزونم رو بستم و گذاشتم روی حالت ارتعاش ضعیف . اون کارش رو میکرد و منم فیلمم رو می دیدم . ( از مزایای استفاده از کمربند لاغری )

اوایل فیلم خیلی اتفاقات خاصی نمی افتاد . پیش خودم گفتم اونطور که دوستم می گفت هم نیست ( اشتباه سوم )

تقریبا ۱۰ دقیقه از فیلم گذشته بود که دکمه ارتعاش متغیر کمربند لاغری ( ارتعاشی) رو زدم ( اگر میخواید بدونید این دکمه چکار میکنه به پست ” استفاده از کمربند لاغری ” مراجعه کنید ).

از اون لحظه به بعد درجه هیجان فیلم از ۵ درصد یکدفه رفت روی ۹۵ درصد . یهویی .

” آخه یکی نیست بگه آخه بابا جان چرا اینکار رو با ملت می کنید !!!!!!”

هیجان هی بالا و بالا تر میرفت و ضربان قلب هم بالاتر . اصلا دیگه حواسم به بابام نبود که اون هم نشسته و داره فیلم رو می بینه. البته بهتره بگم میخ کوب شده بود .

خلاصه یکجایی از فیلم درجه ‎ی ترس و هیجان و اکشن به ۱۰۰ رسید و چشمتون روز بد نبینه ، همزمان شد با ارتعاش الکتریکی  شدید توی کمربند لاغری ….

تجسم کنید هیجان فیلم ، بعلاوه شوک بالایی که ارتعاش کمربند به بدنم وارد کرد بعلاوه ضربان قلب بالا در حد کهکشان ….

یکدفعه یه داد زدم و از روی مبل پریدم بالا . شاید همه اینها در کسری از ثانیه اتفاق افتاد ولی ….

غافل از اینکه بابام هم هیجان فیلم گرفتتش و با صدای داد من و حرکت خارق العاده ای که به واسطه ترکیب ارتعاش کمربند لاغری  (که میتونم بگم اون لحظه کمربند انفجاری ) اتفاق افتاده بود ، اون رو به هیجان مضاعف در حد شک پس از برق گرفتی تبدیل کرده و یه پس گردنی جانانه حواله من کرد ، به گونه ای که داشت استخوان گردنم میشکست .

برای چند لحظه احساس میکردم همه جا نه تنها سیاه نشده بلکه سفید شده و خودم رو در خلع احساس می کردم .

بعد از این که از خلع دراومدم دیدم به جای اینکه درازکش باشم ، سیخ وایسادم و دارم به بابام نگاه می کنم .

سکوت بین من و بابام رد و بدل میشد ( هزاران حرف نگفته ) که :

من : چرا زدی ؟؟!!

بابام :حقت بود تا با این فیلم ها از این حرکات خارق العاده انجام ندی .

بعدش هم بدون هیچ صحبتی بابام بلند شد و رفت که بگیره بخوابه ( البته مطمئنم که تا صبح خوابش نبرد )

منم زودی کمربند لاغری رو دراوردم و از خودم دور کردم . واقعیتش توصیفش در متن خیلی سخته .

در هر حال سعی کنید در زمان استفاده از این کمربند فیلم های ترسناک و هیجانی نبینید و یا اگر هم استفاده میکنید در حالیت ضعیف قرارش بدید . یا این ترکیب رو با باباتون قاطی نکنید .  چون آخر و عاقبت نداره .

ولی در کل کمربند لاغری ، ابزار خوبیه برای لاغرشدن ولی کافی نیست و همینطور باید بدونید اگر به تنهایی استفاده بشه  زمان زیادی رو باید صرفش کنید وفکر نکنید با یکی دو ماه استفاده مثل اونهایی که توی تلویزیون نشون میدن میشید که خیلی ساده لوحانه س .

در آینده تصمیم دارم کار های ترکیبی انجام بدم برای لاغر شدن که براتون خواهم نوشت .

در کل شاد باشید .

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط اسپر داکی
بارگذاری بیشتر در پیشنهاد اسپرتان

یک نظر

  1. راحله فردیپور

    4مارس,2019 در 20:36

    مرد م از خنده . خیلی باحالی . اگر همینطوری ادامه بدی دیگه احتیاجی به وزن کم کردن نداری یک راست میری اون دنیا . مواظب خودت باش

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

ده راه کار برای داشتن سلامت ذهن و کاهش استرس

این توصیه ها را امتحان کنید تا تعادل سلامت ذهن خود را حفظ کرده و یا دوباره آن را به دست آو…